WSG Coin Yorum ve Temel Analizi 2022

WSG Coin Yorum ve Temel Analizi 2022
WSG Coin Yorum ve Temel Analizi 2022

Yine dayanamadım ve blokzincir tabanlı oyun platformunu ele almaya karar verdim. Yeni üyemiz WSG Coin yani Wall Street Games sistem tokeni. Bakalım önümüze neler çıkacak, sade bir internet sayfası ve whitepaper ile karşılaşınca biraz hayal kırıklığı yaşadım çünkü daha önce incelemesini yaptığımız projeler son derece detaycı ve gösterişli idi. Fakat biraz okuyunca aslında sadeliği sevdiklerini anladım. Bakmak isteyen için whitepaperları burada, okuyabilirsiniz.

Daha önce incelemesini yaptığım blockchain oyun incelemelerine ilgili linklerden ulaşabilirsiniz. Bu projeleri okuyup, sonra buradan devam ederseniz kesinlikle çok faydalı olur. Hem siz de karşılaştırma yapmış olursunuz.

En az 2 tanesini okuduğunuzu varsayıyorum ve WSG Coin incelememe başlıyorum. Kısaca özet yapmam gerekirse, oyna-kazan formatı burada da var. NFT alışverişi, sistem ödüllleri, staking (pasif gelir), referans geliri, sandıklar ve albümler var.

WSG Coin Yorum ve Temel Analizi 2022
WSG Coin Yorum ve Temel Analizi 2022

WSG Coin Sistemi Nasıl Çalışır ?

Oyuna başlamak için WSG Coin almanız lazım. BNB ile alabiliyorsunuz. Daha sonrasında oyunda kullanmak üzere itemler yani NFT’ler satın alıyoruz. Oyunda gereken bir diğer unsurda sistem tarafında “KEY” olarak tanımlanan unsurlar. Bunlar ile hazine sandıklarını açıyoruz, hazine sandıklarından WSG Coin veya NFT çıkabilir. Bu sizin şansınıza bağlı. Ana hedef NFT RANK’ı yüksek itemleri toplayıp, albümü tamamlamak ve büyük ödülü kazanmak.

Peki sistem ödülleri nasıl işliyor ? Kazanan oyunculara toplam ödül miktarının %94,5’u veriliyor. % 5,5’luk miktar sistem kesintisi olarak işlerken, %0,5’lik kesimi ise referans sahibine gidiyor. Kısaca online bir oyun, NFT itemler ve hedefler.

Neden WSG Coin Alalım Derseniz ?

  • Sistem üzerinde token sahipleri daha ayrıcalıklı bir yere sahip olacaklar.
  • Oyun oynama hak ve süreleri daha fazla olacak.
  • NFT al-sat-transfer ve Staking yapılabilecek.
  • Belirli bir token miktarının üstünde parası olan oyuncular ayrılacalıklı üyelik seviyesine yükselecek.
  • Oyun alan tasarımı veya senaryo oluşturma hakkına sahip olacaklar.
  • İlerleyen yıllarda sistemde söz sahibi olacaklar (voting-oylama)

Yol Haritaları Ne Diyor ?

Yol haritalarına baktığımda, 2021 son çeyrekte ödüllü hata ayıklama, mobil uygulama marketlerine giriş ve tanıtım işlemleri görünüyor. 2022 ilk çeyrekte yeni bir oyun lansmanı var, diğer zincirağlar ile köprü kurma, NFT Market ve Album altyapısı açılacak. 2022 ikinci çeyrekte ise yine yeni oyunlar, güçlü tanıtım kampanyaları ve yeni blockchain gaming iş ortakları açıklanacak.

WSG Coin İçin Son Söz :

Proje incelemesi yaptığımda, çok fazla detay ve proje görmedim. Klasik bir online oyuna NFT ve Staking özelliği koymuşlar gibi geldi bana. Ama basit olması bazı kullanıcılar için tercih sebebi olabilir. Çok yeni bir proje olduğu için izlemek ve proje ekibinin sözlerini tutup tutmadığına bakmamız lazım. Binance Smart Chain desteği var, şu anda gate.io da listelenmiş durumda. Eğer güçlü bir iş ortaklığı açıklaması yaparlar ise, oldukça fazla ses getirebilirler. Şu anda izlenmesi gereken coinler listesine alıyorum. Roadmap-tarih incelemesini takip ediyorum. Yeni borsa listelenmelerini önemsiyorum. Toplam token arzının sadece %13’ü dolaşımda ve bu durum beni geriyor.Kısaca takip listemize ekliyorum ve sembolik bir miktarda sepetime ekliyorum. Zaman ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Herkese bol kazançlar, vesselam:)

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*