TVK Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Yorumlar 2022

TVK Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Yorumlar 2022
TVK Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Yorumlar 2022

Merhabalar, biraz aradan sonra proje incelemelerimize devam edelim. Bugün TVK Coin yani Terra Virtua Kolect ekosistemini inceleyeceğim. NFT çılgınlığı akıl almaz boyutlara doğru giderken NFT pazar alanı projeleri oldukça dikkat çekmeye devam edecek diye düşünüyorum. Hemen başlayalım.

TVK Coin Nedir ?

Terra Virtua Kolect en basit haliyle bir NFT pazarıdır diyebilirim. NFT satın almak veya satmak için kullanıcıların bir araya geleceği bir platform dersem tam olacak gibi sanki. NFT üreticilerinin en büyük problemi ortak pazarlarının az olması veya komisyon oranlarının yüksek olması diye düşünüyorum. TVK Coin bu problemi çözmek ve evrensel bir pazar oluşturmak istiyor. Hem de çok düşük fiyatlara ve avantajlı promosyon türleri ile. Yani blokzincir ortamında oyunlarda, sanal gerçek gözlüklerinde NFT ile ilgili her alanda olmak ve yaygınlaşmak istiyorlar. Sadece NFT değil, aynı zamanda sanal gerçeklik ile ilgili her endüstri de olduklarını ifade ediyorlar. Spor, oyun ve eğlence gibi. Hatta son zamanlarda elektronik oyunlara daha çok yönelmiş durumdalar. Epic Games teknolojik ortaklıkları var. Daha fazla detay isteyenler buradan inceleme yapabilir.

TVK Coin Ne Yapabilirim ?

Eğer TVK Coin alırsam ve sisteme kilitlersem (staking) benzersiz NFT’ler elde edebilirim. Bunu da paraya çevirmek oldukça kolay. Eğer bu coin sahibi isem özel indirimleri kullanırım. Ve kulüp ayrıcalıklarından faydalanırım. Her ekosistemde olduğu gibi TVK Coin’i yönetim ve oylamada kullanarak sistemde söz sahibi olurum. Eğer staking yapıyorsam NFT üretmek ve tanıtmak için daha az para öderim.

Terra Virtua Ağında Neler Var ?

  • NFT alıp satabileceğim bir market alanı var.
  • Arttırılmış gerçeklik ile NFT almak-satmak için kullanacağım uygulamalar var.
  • Bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak kullanabileceğim bir NFT pazarı var.

TVK Coin Geleceği ve Temel Analizi ?

Toplam ve maksimum arz 1.2 milyar adet olarak görünüyor. Bunun %66.7’si ön satış ve ilk satış aşamasında satılmış durumda diye görüyorum. 400 milyon adet token ise likitide havuzuna ayrılmış. Yani benim hoşuma giden bir durum var. Yeni coin arzı yok, patron hesabı yok. 400 milyon tane ile de geliştirme, giderler vs karşılanacak. Şu anda piyasa değeri sadece 139 milyon ve ben bunu çok beğendim. Bu tip NFT ve Metaverse projeleri için oldukça düşük bir piyasa değeri olduğunu düşünüyorum. Sadece anahtar kelimeleri tekrar yazayım. Sizin de hoşunuza gidecek.
#Metaverse, #NFT, #AR ve #VR..

TVK Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Yorumlar 2022
TVK Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Yorumlar 2022

Son söz;

Yukarıda saydığım sebeplerden dolayı ilk etapta içime sinen bir proje olduğunu düşünüyorum. Piyasa değeri çok düşük. Bu da bu alanda alım yapacaklar için teşvik edici bir durum. İş ortaklıkları son derece başarılı ve bilinen firmalar. Yeni arzın olmayacak olması ve maksimum arzına ulaşmış olması güzel bir durum bana göre. Bundan dolayı geleceği olan coinler kategorisine alıyorum ve sepete ekliyorum. Grafiğine baktığımda daha daha hiç ralli yapmamış olması, uzun vadede güzel yerlere geleceğine kanıttır diye düşünüyorum. İlk ICO arzına göre sadece 4 kat yapmış bir coin ve yeni bir ortaklık haberi ile iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Metaverse rallisinde bende varım diyecektir benim fikrim.

Herkese bol kazançlar dilerim, vesselam:)

Daha önce yaptığım Metaverse projelerinin incelemelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önce incelemesini yaptığım NFT projeleri de burada..

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*