REVV Coin Nedir ? Geleceği ve Yorumlar 2022

REVV Coin Nedir ? Geleceği ve Yorumlar 2022
REVV Coin Nedir ? Geleceği ve Yorumlar 2022

Merhabalar, bugün dayanamadım ve yine bir oyun tokeni incelemesi yapayım dedim. Konuğumuz REVV Coin. Motorsporları ve Formula 1 oyununu içine alan ve daha dutluk olan bir proje deyip başlayayım. Daha önce incelemesini yaptığım oyun token incelemerine üst menüden kategoriler seçeneğinden oyunu seçerek bakabilirsiniz. Ben buraya kısa yolunu da atayım hemen.

Oyun kategorisi incelemelerinin hepsi burada, inceleyip yazıya devam ederseniz sizin için daha faydalı olur.

REVV Coin Nedir ?

Basit anlamıyla söylemem gerekirse, REVV Coin bir oyna-kazan tarzında tasarlanmış bir oyun projesidir. Bu kadar çabuk duyulmasının ardında popüler oyunlarda kullanılması olduğunu düşünüyorum. MOTOGP, REVV RACING, F1 DELTA TEAM ve Formula E Yüksek Voltaj gibi oyunlarda REVV token var. Bu oyunlar çok popüler olan ve kabul gören oyunlar olduğu için sistem tokeni de kıymetli olacaktır orası kesin. Daha detaylı bilgi isteyenler resmi sayfalarına buradan erişebilirler.

REVV Coin Nedir ? Geleceği ve Yorumlar 2022
REVV Coin Nedir ? Geleceği ve Yorumlar 2022

NEDEN REVV Coin ?

  • Arkasında Animoca Brands gibi F1 Delta ve MotoGP destekçileri var.
  • Böyle destekçileri olduğu için piyasada kabul görmesi daha kolay olacaktır.
  • Bu şirket birden çok zincirağda çalışan ve farklı konulara sahip çok fazla oyuna sahip.
  • Aynı zamanda Metaverse ve Yapay Zeka teknolojileri konusunda takım tecrübeli.
  • F1 Delta Time Oyunu Formula 1 resmi blokchain destekçisi, bilmem anlatabildim mi:)
  • Şirketin özellikle SAND ile ilgili kısımları oldukça dikkat çekici
  • F1 Delta Time NFT’lerini alıp-satabileceğiniz alanı mevcut
  • Staking ile pasif gelir elde edebilirsiniz.

Teknik ve Temel Analiz

REVV token maksimum arzı 3 milyon ve mevcut dolaşımda sadece %9 ‘luk kısmı var. Piyasa değeri 89 milyon dolar civarlarında. Whitepaper a baktığımda ,%13 lük kısmı MOTOGP için ayrılmış durumda. %16’sı ise F1 Delta için rezerve edilmiş. Takıma ait %10’luk bir kısım var. Gerisi ödül ve şirket fonlarına ayrılmış durumda. Dolaşımda olan miktar çok az olduğu için bir avantaj görsem de, takıma ve şirket rezervlerine ayrılan kısım biraz çok geldi. Yani patron coini diyebiliriz. Patron istemeden bir şey olmaz diyebilirim.

Teknik olarak bakarsak, 2021 Mart aylarında 0,016 $ civarlarından 0,62$ civarlarına bir atak yaptı. Daha sonrasında 0,06$ seviyesine kadar düşüp şu anda da 0,42$ dan işlem görmektedir. İnişli çıkışlı seyri devam ederken son günlerde yaptığı primi oyun sektörünün primi olarak düşünmek lazım. Tarihi zirvesine %100 prim potansiyeli görünmekte. Hacmi düşük olduğu için şu anda net bir şey demek zor fakat proje itibariyle bu fiyatların ucuz olduğunu düşünüyorum. Piyasa değeri olarak da daha yolu var gibi benim fikrim. 2023 sonlarında doğru token arz dengesinin oluşacağını whitepaperde görebiliyoruz.

Son söz:

Destekçileri çok kuvvetli ve ortada mevcut durumda çalışan oyunları var. Piyasa değeri çok ucuz değil ama sektör ortalamasına bakarsam, az değerlenmiş olarak ifade edebilirim. Yeni oyunlar ve ortaklıklar REVV Coin için prim potansiyeli demektir. Takımın duruşu bozulmaz ve projeyi satışa getirmezlerse gayet güzel işler çıkaracaklarını düşünüyorum. Bu projenin bana göre dezavantajı, sadece bir oyuna aitmiş gibi görünmesi. Aslında farklı ekosistemlerde oynanan oyunlar ile entegrasyonun yapılacağı söylenmiş ama çok dillendirilmemiş. NFT staking kavramlarına yöneleceklerini düşünüyorum. Motor sporları dünyada oldukça fazla izlenen bir alan ve bu alanda en yetkin firmaların arkasında olması uzun vadede etkili olabilir. Geleceği olan coinler kategorisine almıyorum ama uzun vadeli az al-izleyerek çoğalt modunda olacağım.

Herkese bol kazançlar dilerim, vesselam:)

Son yaptığım oyun token incelemelerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*