OVR Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Proje İnceleme 2022

OVR Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Proje İnceleme 2022
OVR Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Proje İnceleme 2022

Merhabalar, bugün azıcık arsa-arazi işlerine girelim dedim. Konuğumuz OVR Coin. Geleceği nedir , uzun vadeli alınır mı gibi sorulara cevap vermeye çalışacağım. Millet olarak ev ve arsa alma işini çok severiz. Bakalım kripto dünyasında bunun yansımaları nasıl olacak merak ediyorum. Haydi başlayalım.

OVR Coin Nedir ?

En basit hali ile dünyamızın gerçek ölçeklendirilmiş sanal metaverse evrende karşılığının olması ve bu metaverse evrenden arsa alabilmemizdir. Örnek vermem gerekirse, şu anda İstanbul’da oturduğunuz evin arsasını bu metaverse evrende alabiliriz. Veya daha popüler yerleri, denize nazır ve manzaralı. Sadece arsa almakla bitmiyor tabi ki. O coğrafyaya ait konser,spor müsabakası vb gibi etkinliklere katılabiliyoruz. Coğrafyaya ait farklılıklardan faydalanabiliyoruz. Bu faydalanma sanal gerçeklik gözlükleri veya akıllı gözlükler ile olabiliyor. İsterseniz doğrudan isterseniz ikinci el arsa alabiliyoruz. Dünyadaki her 300 metrekare, OVR Coin metaverse evreninde bir parsel olarak satılıyor. 1,5 trilyon benzersiz (NFT) arsa var. Tüm arsalar altıgen olarak tasarlanmış. Buradan sizde arsa bakmaya başlayabilirsiniz. Ama boğaz kenarları ve meşhur alanlar çoktan alınmış görünüyor.

Neden OVR Coin ?

Eğer OVR Coin kullanarak coin sahibi olursam artık bu evrende bir yere sahip oluyorum. Ve bu yer benzersiz bir yer olarak bana ait oluyor. Bu metaverse evrenin sakinleri, sanal gerçeklik ile etkileşim kuruyor. Bu da işi daha farklı bir yere götürüyor. NFT tabanlı benzersiz arazileri ilerleyen zamanlarda başka platformlar ile entegra çalışır halde bulacağımıza eminim. Yol haritasını incelediğimde, şu ana kadar proje detaylarına uyduklarını görüyorum. Bu ekibin güvenilirliğini artırıyor. Bu metaverse ve sanal gerçeklik furyasında hacimli borsalarda listelenme oldukça proje değeri artabilir diye düşünüyorum.

OVR Coin Geleceği ve Temel Analiz Nedir ?

Toplamda 110 milyon token var ve dolaşımda olan miktar ise 30 milyon civarında. İlk 10 hold eden cüzdanlara baktığımda ise OVR Coin miktarının %80’i 10 cüzdan içerisinde duruyor. Yani mal toplu ve birisinin elinde. Bu anlamda haber veya gelişmeden öte bu cüzdan sahiplerinin eline bırakılmış oluyor proje. Bu ciddi bir dezavantaj gibi geldi bana. Aynı zamanda arz miktarının sadece üçte birinin dolaşımda olması da projeyi sahipli-balinalı bir proje yapıyor. Şu anda piyasa değerini 74 milyon $ olarak görüyorum. Bu çok aşırı primlenmediğini gösteriyor ve beni alım konusunda ikna etme aşamasında. Grafiğine baktığımda çıkış seviyelerine göre 50 kat primlenmiş durumda. Demek ki ilk aşamada çok ucuz bir proje imiş diye hayıflanmadan edemiyorum.

OVR Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Proje İnceleme 2022
OVR Coin Nedir ? Geleceği Ne Olur ? Proje İnceleme 2022

Son söz;

Yukarıda hem grafik hem de temel değerler açısından tüm detayları anlattım. Tokenlerin 10 kişi arasında bölüştürülmesi gibi bir durum görünüyor. Bu cüzdanlardan bazılarının borsalar olduğunu unutmayalım ama yine de tabana yayılmış bir proje daha rağbet görür diye düşünüyorum. Proje fikir olarak çok iyi ve mevcut sistemde çalışan bir ekosistem. Hatta bu ekosistemde sürekli alım-satım yapan insanları görüyorum. Piyasa değeri çok primli değil gibi görünüyor ama kelepir de değil. Bu sebeplerden dolayı küçük bir arazi alıp sistemi daha detaylı incelemek istiyorum. Arazi almak içinde OVR Coin almam gerekiyor. Bu sebeple arazi alacak kadar OVR Coin alıp gözlem moduna geçmek istiyorum.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Vesselam.

Daha önce incelemesini yaptığım BakerySwap BAKE Coin incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Son günlerin popüler coini COS Coin incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*