FEG Coin Nedir ? Yorum ve Geleceğinin Analizi 2022

FEG Coin Nedir ? Yorum ve Geleceğinin Analizi 2022
FEG Coin Nedir ? Yorum ve Geleceğinin Analizi 2022

Merhabalar, MEME Coin kategorisine biraz ara vermiştim. Bugün FEG Coin incelemesi yapacağım. Feed Every Gorilla kelimelerinin kısaltılmasından oluşan bu token bir topluluk tokeni ama whitepaper incelemesi yaparken gördüm ki kendilerine bu adı vermiyorlar. DEFI üzerine bolca vurgu gördüm. Hatta Smart DEFI kavramını ön plana çıkarmışlar. Haydi başlayalım bakalım.

FEG Coin Nedir ?

Her MEME Coin incelemesinde söylediğim şeyleri burada da söylemek istiyorum. Hatta sizde üst menülerden kategorilere tıklayarak MEME kategorisini okuyabilirsiniz. Yada link bırakayım kolaylık olsun, buyrun:)

Devam edeyim, FEG Coin 100 katrilyon arzı olan ve klasik ödeme aracı olarak kullanılabilecek bir tokendir. Bu kategorideki token yazılarımda da hep dediğim gibi, bir rüzgar beklerler. Bir reklam yüzü veya popüler bir Tweet. Hepinizin aklına SHIBA geldi değil mi, tabi bir de Elon Musk:) Bir projeleri olmadığı için böyle ittirici şeylere ihtiyacı var. FEG Coin arzı sürekli olarak yakılan ve her işlemde kesilen ücretin yarısını ödül olarak sisteme dağıtan bir MEME coindir.

FEG Coin Nedir ? Yorum ve Geleceğinin Analizi 2022
FEG Coin Nedir ? Yorum ve Geleceğinin Analizi 2022

Neden FEG Coin Alalım ? Neler Var ?

Kısaca FEG token sistemini özetleyeyim. Sistem bileşenlerini anlatmaya çalışayım.

  • FEGex: Farklı para birimleri ile FEG token alabileceğimiz bir alan. Aynı zamanda pasif gelir elde etmek için FEG stake edebiliyorsunuz.
  • FEGwrap: Kripto değerleri veya tokenleri alıp satabildiğiniz bir nevi borsa
  • FEGshop: FEG logosu olan ürünleri satın alabileleceğiniz bir alan
  • FEGfaucet: Ücretsiz az miktarlarda token kazanabileceğiniz veya bağış yapabileceğiniz bir alan
  • FEGtrack: Sistem ödül kazançlarınızı takip edebileceğiniz alan

FEG Sistemi Nasıl Çalışır ?

Ben bir alışveriş yapmak istedim diyelim. FEG ekosistemi %2’lik bir kesinti yapıyor. Bu kesintinin yarısı yanmaya giderken yarısı da diğer kullanıcılara ödül olarak gidiyor. Böylece toplam arz sürekli azalıyor ve bu bir değerlendirmeyi getiriyor. Peki bu ne zaman piyasada olumlu algılanır derseniz, FEG sisteminde işlem miktarı çoğaldıkça yanan token miktarı çok olacağı için prim yapma ihtimali yükselir.

Takıma veya başkasına satılmış FEG Coin yoktur. Patronu olmayan ve kilitli tokeni olmayan bir sistem olarak düşünebiliriz. Şu ana kadar toplam arzın yarısına yakını yakıldı. Bu güzel haber. Son olarak hem Ethereum hemde Binance Smart Chain üzerinde desteği vardır ve bu ağlarda sorunsuz çalışır. Daha detaylı isteyenler buradan resmi sitelerini inceleyebilir.

Son söz;

FEG Coin dediğim gib topluluk coini. Yani ne kadar meşhur olursa ve işlem sayısı artarsa o kadar değerleniyor. Staking ile ekstra pasif gelir elde edebiliyorsunuz. MEME Coinlerden farklı olarak bir gelişme var,Pan African Sanctuary Alliance ile ortaklık açıklaması. Bu haber piyasada oldukça güzel algılandı ve ciddi prim yaptırdı. Bu tip tokenler, bu tip haberleri çok sever. MEME coinlere sepetinizde yer veriyorsanız, bir miktar olması faydalı olacaktır. Ekip çok istekli ve yeni projeler (SMART DEFI vb. gibi ) ile prim miktarı yükselebilir ama sonuçta token cinsini biliyorsunuz. Risk algınız size ait, ortaya koyacağınız miktarda.

Herkese bol kazançlar dilerim, vesselam:)

Yaptığım MEME Coin proje incelemerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*