ARV Coin Nedir ? Ariva Coin Geleceği Ne Olur 2022 ?

ARV Coin Nedir ? Ariva Coin Geleceği Ne Olur 2022 ?
ARV Coin Nedir ? Ariva Coin Geleceği Ne Olur 2022 ?

Merhabalar, bugün farklı kategorideki bir projeyi incelemek istedim. Bu sebeple seçtiğim proje turizm ile ilgili. Konuğumuz ARV Coin veyahut Ariva diyeyim. Whitepaper ve yol haritalarına bakınca verdikleri detaylar hoşuma gitti. Turizm sektörünün dünya genelindeki sorunlarına blokzincir entegrasyonu ile çözümler bulmaya çalışmışlar. Haydi başlayalım bakalım.

ARV Coin Nedir ?

Dünyada turizm alanında oteller, pansiyonlar, eğlence mekanları, apartlar, sahil tesisleri gibi paydaşlar bulunur. Bu saydığım her mekanı kullanan kişiye de biz turist deriz. Turistler bir çok sorunlar ile karşı karşıya kalırlar. Kendi ülke para birimlerine çevirme veya gittikleri ülkedeki ekonomi normlarını anlamakta zorlanırlar. Turistler ise gittikleri yer hakkında yorumları belirli tekel sitelerde yayınlanması için paylaşırlar. Eğer olumsuz bir yorum var ise bazen yorum yayınlanmaz. Yani yeni gelecek kişiler bir anlamda kandırılır.

ARV Coin dünyada turizm alanında dahil olan her problemi çözüyor. Ben otel rezervasyonu sırasında çok sorun yaşıyorum. Veya kur hareketlerinden dolayı mağdur olduğum olmuştur. Bazen iade almak zorunda kalıyorum ve yine kur sorunu yaşıyorum. Bu tip sorunları çözmek için ARV Coin kullanmak isterdim. En azından bu ekosistemdeki herkes aynı parayı kullanacak ve ben bunu bildiğim için rahat olacağım. Ayrıca para transferi konusunda otel ile iletişime geçtiğimde, dolar veya euro olarak göndermem gerekiyor. Ve bu çok pahalı çünkü Swift işlemleri son derece yüksek. ARV Coin bir diğer problem olan kredi kartı sorununu çözüyor. Ariva, dünyanın her yerinde sorunsuz kullanılabilen ve bir firmaya ait olmayan merkeziyetsiz bir turizm çözümü ile dikkat çekiyor. Daha detaylı incelemek isteyenler buradan resmi sayfalarına ulaşabilir.

Neden ARV Coin ?

  • Bir kere yüksek SWIFT ücretleri ödemek zorunda değilim.
  • Para birimleri arasında dönüşüm yapıp delirmeyeceğim.
  • Kredi kartı kullanırken yüksek kesinti ve farklı ülke yasalarını düşünmek zorunda değilim.
  • Kripto cüzdanımda yüksek güvenlikli bir şekilde ARV Coin tutmak her türlü ödeme için yeterli olacak.
  • Kredi kartı bilgilerimi hiç tanımadığım ve ucuz olduğu için kaldığım hostellere vermeyeceğim.

Yol haritalarına baktığımda 2021 son çeyrekte market kampanyalarına önem vereceklerini görüyorum. Bundan dolayı da popülerlikleri artmaya devam edecek. Ariva finans ve internet uygulamasını bitireceklerini gördüm. Bu tip beklentiler ile son günlerde hacmi artmaya devam ediyor. 2022 ilk ayları daha hareketli geçiyor. Mobil uygulamaları çıkıyor ve kendi blokzincirlerini ortaya çıkarıyorlar. 2022 sonlarında ise mobil uygulamanın son aşamasına geçip, kendi kulüplerini kuruyorlar.

ARV Coin Nedir ? Ariva Coin Geleceği Ne Olur 2022 ?
ARV Coin Nedir ? Ariva Coin Geleceği Ne Olur 2022 ?

ARV Coin Token Ekonomisi ve Temel Analiz Nedir ?

Toplamda 100 milyar maksimum arzı olduğunu görüyorum. Bunun şu anda 93 milyarlık kısmı arz edilmiş durumda. Dolaşımda olan miktar ise 51 milyar civarlarında. Piyasa değerleri ise sadece 25 milyon dolar. Whitepaperlarında bu bilgileri unutmuşlar fakat ben CERTIK raporundan ulaştım. Token dağılımı ise:

  • 34 milyar ana cüzdanda duruyor.
  • 2,5 milyarlık kısmı geliştirme fonuna ayırmışlar.
  • 500 milyonluk kısmı ise pazarlama fonu olarak geçiyor.
  • Geri kalan 62 milyarlık kısım ise dolaşım ve dağıtımda.

Gördüğüm diğer bir detay ise 6 milyara yakın kısmı şu ana kadar yakılmış durumda görünüyor. 108 bin Holder sayısına şimdiden ulaşmışlar bile:)

Son söz;

Projeyi fikir olarak çok beğendim. Diğer kripto paralar ile de dünya geneli ödeme yapabilirim fakat bunun bir blokzincir üzerinde kullanılması son derece hoşuma gitti. Ekip çalışkan gibi geldi bana. Piyasa değeri 25 milyon $ ile oldukça düşük diye düşünüyorum. Hemde CERTIK hem de Hacken doğrulamalarını geçmiş olması hoşuma gitti. Bu ekibin kendine güvendiğini gösteriyor. Turizm, sektör olarak oyun sektörü gibi dünyaya hitap ediyor. Ben de bu şekilde düşünüyorum. Kripto dünyasında turizme yönelik çok proje yok ve bu bana bir avantaj gibi geliyor. Tüm bu sebeplerden dolayı ARV Coini geleceği olan coinler kategorisine alıyorum. Sepetime bir miktar ekleme yapıyorum. Hacimli borsalarda listelendikçe değerinin artacağını düşünüyorum. Pazarlama ve sosyal medyayı kullarak daha bilinir hale geleceklerini düşünüyorum.

Herkese bol kazançlar dilerim.

Vesselam:)

Bir NFT lisanslama ve oyunlarda görüntülenme projesi olan EPIK Coin incelememe buradan ulaşabilirsiniz.

Yaptığım tüm incelemelere, istediğiniz kategoriyi seçerek okumak isteyenler buradan ulaşabilirler.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*